Výroční zpráva 2023

Ve výroční zprávě najdete kromě finančního auditu a dalších dokumentů také detailní informace o našich službách a programech na jednotlivých pobočkách. Za celý rok prošlo našimi službami v prevenci, snižování rizik a léčbě 9020 lidí. Kromě již standardních programů se nám daří podílet se na dalších činnostech. Nabízíme workshopy pro pedagogy, odborníky i veřejnost o nových návykových látkách, daří se nám činit bezpečnější letní akce v rámci programu Magdaléna na festivalech a také reagovat na potřeby klientů v léčbě a nabízet programy pro lidi s přidruženým duševním onemocněním.

Kromě péče o žáky, studenty, pedagogy a klienty se závislostí vstupujeme i do veřejného prostoru. Díky Středočeské adiktologické konferenci a loňské konferenci na téma právě péče o lidi s duální diagnózou propojujeme odborníky z dalších organizací, vyměňujeme si dobré praxe a přesahujeme směrem k veřejnosti. Jsme také hrdí na mezinárodní spolupráci, protože je důležité sledovat trendy a vyměňovat si zkušenosti i mimo Česko.

Věříme, že ve výroční zprávě najdete spoustu zajímavých informací i autentických fotografií. Přejeme vám příjemné čtení.

Šárka Slavíková Klímová, PR manažerka

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.