Populární (návykové) látky

Beseda je určena pro rodiče, pedagogy a další osoby přicházející do kontaktu s dětmi a dospívajícími, kteří by si chtěli osvěžit nebo nabýt informace ohledně populárních návykových látek. Seznámíme vás s riziky, účinky i dostupností legálních i nově nelegálních návykových látek, které jsou aktuálně mezi dětmi a mladými lidmi nejoblíbenější. Konkrétně se v přednášce budeme věnovat látkám jako je kratom, nikotinové sáčky, jednorázové elektronické cigarety a konopné produkty (CBD, CBG, HHC).

S sebou přivezeme také vzorky pro představu, jak tyto látky mohou vypadat. Díky tomu pak rozpoznáte návykovou látku i v penálu vašich dětí. Součástí besedy bude také diskuze nad možnostmi řešení z pohledu rodiče či pedagoga.

Přednáška je určena primárně pro dospělé, pro děti a dospívající realizuje Centrum primární prevence jiný typ programu. Program může být realizován pro pedagogický sbor, pro rodiče nebo pro veřejnost kdekoliv ve Středočeském kraji nebo Praze.

Přednášku realizují adiktoložky z Centra primární prevence Magdalena, o.p.s.

V případě zájmu kontaktujte Kristýnu Šatochinovou (satochinova@magdalena-ops.cz) – koordinátorku přednášek, která s vámi domluví všechny podrobnosti včetně termínu konání.

Zobrazovat míň

Délka kurzu
1 den

Vypsané termíny
  • 31.12.2024 (49 míst)

Cena kurzu
5 500 Kč / os.

Celková cena je 5 500 Kč za 90 minut programu.

Závazně rezervovat

31.12.2024

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.