ZKUŠENÝ TÝM NZDM S MLADÝM DUCHEMHLEDÁ NOVÉHO ČLENA! PŘIDEJ SE K NÁM!

Jsme místo, kde dětem, dospívajícím a mladým dospělým nabízíme bezpečný prostor pro smysluplné trávení volného času a pomoc v nesnázích. Jsme průvodci na jejich cestě k dospělosti. Nabízíme jim podporu, aktivně nasloucháme a hledáme s klientem cesty vedoucí k řešení nepříznivých situací, ve kterých se nacházejí.


Pozice a místo práce: vedoucí NZDM; obce v ORP Benešov
Forma a výše úvazku: úvazek 1,0; smlouva na dobu určitou
Plánovaný nástup: září 2024


Co bude Tvou prací?
Povedeš odborně tým NZDM. Budeš součástí přímé práce s klienty. Zapojíš se do celoMagdalenského chodu. Budeš se účastnit našich týmových porad, intervizí a supervizí.

Jaké jsou naše požadavky?
– Věk minimálně 21 let
– Řidičský průkaz (skupina B) – aktivní řidič
– Vystudovaný obor VOŠ, VŠ – sociální práce, speciální či sociální pedagogika, psychologie, adiktologie
– Schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost a zodpovědnost, komunikační dovednosti a zběhlost v základních programech při práci na PC
– Ochota pracovat nejen v dopoledních, ale hlavně odpoledních hodinách
– Předchozí praxe na NZDM, zkušenost s prací s kolektivem, případně v oblasti adiktologických služeb


Co Ti nabízíme?

Zázemí profesionální nestátní organizace s pětadvacetiletou tradicí, platové podmínky dle tarifů MPSV, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, rozmanitou práci, otevřenou komunikaci, pravidelnou supervizi a vzdělávání v oboru, možnost seberealizace a osobnostního růstu.

Zaujal Tě náš inzerát?
Zašli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem do 30. 5. 2024 na níže uvedenou emailovou adresu. Námi vybrané uchazeče kontaktujeme s pozvánkou k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v květnu v Benešově.
Kontaktní osoba: Aneta Zápotocká, odborná ředitelka prevence a vzdělávání.
tel: +420 607641684, email: zapotocka@magdalena-ops.cz

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.