Přidejte se k týmu NZDM MeziČas Benešov – hledáme kontaktního pracovníka a pracovníka do terénu

Jsme místo, kde dětem, dospívajícím a mladým dospělým nabízíme bezpečný prostor pro smysluplné trávení volného času a pomoc v nesnázích. Jsme průvodci na jejich cestě k dospělosti. Nabízíme jim podporu, aktivně nasloucháme a hledáme s klientem cesty vedoucí k řešení nepříznivých situací, ve kterých se nacházejí.

HLEDÁME KONTAKTNÍHO PRACOVNÍKA
Forma a výše úvazku: částečný; smlouva na dobu určitou
Plánovaný nástup: od 1. 7. 2023
Co bude Tvou prací?
Nejvíce času budeš trávit na klubu s dětmi a dospívajícími a někdy také v terénu. Budeš pro ně připravovat program, zajímat se o ně, povídat si s nimi, motivovat je a pomáhat jim s řešením toho, co je právě tíží nebo s čím si nevědí rady. Budeš se účastnit našich týmových porad, intervizí a supervizí.

HLEDÁME PRACOVNÍKA DO TERÉNU
Forma a výše úvazku: částečný; smlouva na dobu určitou
Plánovaný nástup: od 1. 7. 2023
Co bude Tvou prací?
Nejvíce času budeš trávit s dětmi a dospívajícími v terénu. Budeš pro ně připravovat program, zajímat se o ně, povídat si s nimi, motivovat je a pomáhat jim s řešením toho, co je právě tíží nebo s čím si nevědí rady. Budeš se účastnit našich týmových porad, intervizí a supervizí.

Jaké jsou naše požadavky?
Věk minimálně 21 let
Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost
Schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost a zodpovědnost, komunikační dovednostia zběhlost v základních programech při práci na PC
Ochota pracovat nejen v dopoledních, ale hlavně odpoledních hodinách

Co je určitě výhodou?
Vystudovaný obor VOŠ, VŠ – sociální práce, speciální
Předchozí praxe na NZDM, zkušenost s prací či sociální pedagogika, psychologie, adiktologie s kolektivem, případně v oblasti adiktologických služeb

Co nabízíme?
Zázemí profesionální nestátní organizace s pětadvacetiletou tradicí, platové podmínky dle tarifů MPSV + ohodnocení vrámci projektu, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, rozmanitou práci, otevřenou komunikaci, pravidelnou supervizi a vzdělávání v oboru, možnost seberealizace a osobnostního růstu.

Zaujala Tě některá z volných pozic? Zašli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem do 18. 6. 2023 na níže uvedenou emailovou adresu. Námi vybrané uchazeče kontaktujeme s pozvánkou k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v první polovině června v Benešově.

Kontaktní osoba:
Sandra Nechybová, vedoucí NZDM MeziČas
Tel.: +420 605 956 637
Email.: nzdm@magdalena-ops.cz

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.