Od ledna vede Magdalénu. o.p.s. Veronika Šťastná

Obecně prospěšná společnost Magdaléna mění od ledna své nejvyšší vedení. Pomyslnou štafetu ve vedení organizace přebírá po Ondřeji Sklenářovi dlouholetá finanční ředitelka Veronika Šťastná, která byla vybrána správní radou organizace. Právě detailní znalost činnosti a financování jednotlivých služeb a projektů, zaměstnanců, prostředí a nastavení služeb zaručuje zachování kontinuity činnosti. Ondřej se po třinácti letech v Magdaléně vydává na vlastní cestu poskytování terapeutických služeb, na které mu přejeme mnoho štěstí.

Veronika Šťastná je v organizaci již osm let na pozici finanční ředitelky: „Po osmi letech ve financích mě tedy čeká trochu jiná práce. Pro mě nová, více zodpovědná, více rozmanitá, ale stále v prostředí a s kolegy, které mám ráda a kterých si vážím.“
Mezi priority patří dokončení otevřených projektů, především rekonstrukci budovy na Včelníku pro klienty následné péče a získání financí na rok 2024. „Každopádně Magdalénu jsem vždy viděla jako profesionální pomáhající organizaci plnou odborníků. Ráda bych ji i nadále vedla v souladu s principy, se kterými byla založena. Předchozí ředitelé ji vedli skvěle, rozvíjeli ji, posouvali ji kupředu v rámci adiktologie, sociálních služeb nebo primární prevence a v tomto směru chci také pokračovat,“ dodává ředitelka Veronika Šťastná.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.