Ecett – Cesta k poznání!

Registrační číslo: 2019-1-CZ01-KA104-060653

Období realizace: 1.9. 2019 – 31.8.2022

Odborné krátkodobé stáže u evropských partnerů pomáhají našim zaměstnancům, odborníkům na poli adiktologie rozvíjet své dovednosti, kompetence a sdílet své zkušenosti se zahraničními odborníky. Zlepšujeme tím naše vlastní metody práce s klientem.

Projekt Ecett – Cesta k poznání! Přispívá k posilování a rozvoji klíčových kompetencí a dovedností odborných pracovníků v oblasti práce s lidmi ohroženými sociálním vyloučením a závislostí. V rámci projektu se odborní zaměstnanci vzdělávají formou týdenních mezinárodních stáží u partnerských organizací v Evropě. Magdaléna je již vice jak deset let členem mezinárodní odborné sítě Ecett, v rámci níž budou stáže realizovány. Ecett je profesní síť, která se zaměřuje na nadnárodní přenos technologií a know-how v oblasti léčby závislostí, sociální práce a mládeže. V průběhu 2 let zrealizujeme 18 stáží u 9 zahraničních hostitelských partnerských organizací. Partnerské zahraniční organizace: ARGO, Greece; CEID Addiction, France; CEIS Formazione, Italy; Coolmine, Ireland; Dianova, Portugal; Kethea, Greece; MONAR, Poland; Proyecto Hombre, Spain; Trempoline, Belgium.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.