Adiktologie - prevence a léčba od A do Z

Specializujeme se na léčbu, prevenci a komplexní podporu při projevech závislostního chování. Pokrýváme celou škálu služeb v oblasti adiktologie. Našim klientům pomáháme najít cestu ze závislosti na alkoholu, drogách a dalších látkách, nebo na chování zpět do naplněného života. Poskytujeme podporu rodinám a blízkým závislých lidí. V rámci programů snižování rizik chráníme veřejnost a zdraví celé společnosti. V oblasti primární prevence klademe velký důraz na předcházení závislosti a rizikovému chování u dětí a dospívajících. Poskytujeme pomoc a podporu pedagogům při řešení obtížných situací se svými žáky. Učíme praktické tipy, jak předcházet šikaně, problémům v třídním kolektivu i rizikovému chování žáků.

25 let
pomáháme
Služby adiktologie poskytujeme od roku 1997 a patříme k nejstarším terapeutickým komunitám v Česku. Máme zkušenosti, odbornost, empatii a porozumění.
5000
žáků a studentů
Každý rok připravíme na vstup do života více než 5000 dětí a mladých lidí. Pomáháme jim předcházet rizikovému chování, šikaně a nezdravému životnímu stylu.
1500
klientů za rok
Každý rok v našich ambulancích a terapeutické komunitě pomůžeme 1500 klientům a jejich rodinám vystoupit z kruhu závislosti a žít svobodný život.
70%
úspěšnost léčby
7 z 10 klientů terapeutické komunity se ke své závislosti nevrátí. 7 z 10 klientů našich ambulancí žije během sledovaných 5 let bez závislosti.
Více o Magdaléně

Partneři

ESF EUEFRR EUNorské fondyDům zahraniční spolupráceNadace OSFKrajský úřad Středočeského krajeMagistrát hlavního města PrahyNadace ČEZČeská spořitelnaNadace VIAPodané ruceČeská federace potravinových bankMinisterstvo práce a sociálních věcíAbbviesociální fond brdy vltavaDarujme.czImmo medicalIkeaRada vlády pro koordinaci protidrogové politikyMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovyMinisterstvo zdravotnictví České republikyMěstská část Praha 2Městská část Praha 10Městská část Praha 12Městská část Praha 8Město BenešovMěstská část Praha 4Město BerounMěsto PříbramMěsto Týnec nad SázavouČSOBMěsto DobříšMěsto VlašimMěsto Králův DvůrMěsto HořoviceNadační fond TescoMístní akční skupina Brdy – VltavaMěsto VoticeMedistyl-PharmaGFI SoftwareGZ mediaGramofondNadace VinciSamsungMěsto ŘíčanyPlzeňský krajMěsto SázavaWamagNadace Tipsport

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.